Опис проекту

Сучасна стратегія енергетичного розвитку в нашій країні передбачає перехід на широке використання енергії відновлюваних та екологічно чистих джерел. Зокрема, перехід на паливо з біомаси, і однією з його різновидів – деревні пелети.

ТОВ “Компанія Клімат Інжиніринг” бере активну участь у цьому процесі. В кінці 2014 року нашою компанією був розроблений і змонтований комплекс пелетної модульної котельні, потужністю 500 кВт для торгівельної мережі АШАН. Комплекс був запущений в роботу на гіпермаркеті Ашан Петрівка (м.Київ) у січні 2015 року.

До складу комплексу пелетної модульної котельні входить власне модуль котельні, в якому встановлений водогрійний котел Vissmann Vitoplex 200 SX2A з пелетним пальником Pelltech PV-500, вузол зберігання і подачі пелет (приймальний бункер, силос, об’ємом 43 м3, норія для завантаження і шнек для подачі пелет ), а також димова труба. Модульна пелетна котельня інтегрована з існуючої газової котельні гіпермаркету. При цьому газова котельня вмикається в роботу тільки в період пікових навантажень.

Застосування сучасних технічних рішень, високий ступінь автоматизації дозволяє експлуатувати весь комплекс пелетної модульної котельні з мінімальними витратами, отримуючи при цьому значну економію на опалення в порівнянні з використанням газу.