Проектування систем вентиляції, кондиціонування і опалення

Фахівці компанії ТОВ "Компанія Клімат Інжиніринг" мають великий досвід роботи з проектування систем вентиляції, кондиціонування і опалення для різних об'єктів: від приватних будинків до висотних житлових і офісних будівель.

Наша компанія виконує проектування будь-якої стадії - від ескізного проекту до робочої документації. В процесі проектування наші фахівці тісно взаємодіють з суміжними спеціальностями, а також проходять усі необхідні узгодження в контролюючих організаціях.

У наших проектах ми використовуємо останні досягнення в області вентиляції, кондиціонування і опалення, застосовуємо устаткування провідних світових виробників і матеріали найвищої якості.

Усі проектні рішення узгоджуються із замовником з метою отримання системи оптимальної за критерієм "ціна-якість".

В процесі будівництва наші фахівці здійснюють авторський нагляд за виконанням робіт відповідно до розробленого проекту.

Монтаж систем вентиляції, кондиціонування і опалення

ТОВ "Компанія Клімат Інжиніринг" виконує монтаж систем вентиляції, кондиціонування і опалення будь-якої складності на будь-яких об'єктах.

Наша компанія здійснює монтаж устаткування будь-якої складності, у тому числі шеф-монтаж. Монтажні роботи роблять висококваліфіковані фахівці, що стажуються в учбових центрах виробників устаткування і мають сертифікати, що підтверджують право на здійснення усіх видів монтажу.

При монтажі систем вентиляції, кондиціонування і опалення використовуються тільки високоякісні матеріали і комплектуючі, що мають усі необхідні сертифікати і дозволи для застосування в Україні.

Усі монтажні підрозділи ознайомлені з новітніми технологіями монтажу, оснащені високоякісними інструментами і вимірювальною технікою.


© 2013 Climate Engineering. Все права защищены.