Проектування систем протидимного захисту

При будівництві сучасних будівель велика увага приділяється заходам із забезпечення ефективної пожежної безпеки. Одним з основних завдань є створення надійної системи протидимного захисту, спрямованого на видалення диму, що виникає при пожежі і подача зовнішнього повітря для забезпечення підпору в сходових клітинах, шахтах ліфтів і тамбур-шлюзах. Ці заходи мають мету - створення безпечних шляхів евакуації людей з приміщень, що горять, скорочення матеріальних втрат від пожежі за рахунок відведення тепла, що виділяється, створення безпечних умов роботи пожежних підрозділів, виявленню і ліквідації вогнища пожежі.

ТОВ "Компанія Клімат Інжиніринг" має у своєму штаті кваліфікованих, сертифікованих фахівців, здатних вирішити будь-які завдання з протидимного захисту будівель різної складності. Як правило, наші проекти відрізняє комплексний підхід, який включає розробку як механічної частини системи протидимного захисту, так і розробку шаф керування і системи автоматики керування протидимного захисту в цілому, а також ув'язку нашого проекту з суміжниками.

Наша компанія використовує у своїх проектах устаткування провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, що має сертифікат для застосування в нашій країні.

Монтаж систем протидимного захисту

Монтажний підрозділ нашої компанії має в розпорядженні штат інженерно-технічних фахівців і робітників, що пройшли відповідне навчання для монтажу систем протидимного захисту.

ТОВ "Компанія Клімат Інжиніринг" пропонує монтаж систем протидимного захисту "під ключ". Це передбачає постачання устаткування, проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт, випробування і здачу системи органам Державного пожежного нагляду, а також подальше технічне сервісне обслуговування.

ТОВ "Компанія Клімат Інжиніринг" - це комплексне рішення питань протидимного захисту об'єкту і гарантії якості виконання проектних і монтажних робіт.


© 2013 Climate Engineering. Все права защищены.