Проектування інженерних систем

До складу нашої компанії входить проектна група з дипломованих кваліфікованих фахівців.

Першим кроком є надання комерційної пропозиції і технічного опису системи замовникові. Після того, як сторони приходять до згоди із загальних конструктивних і фінансових питань, починається робота над проектом.

У ході проектних робіт наші співробітники постійно виїжджають на об'єкт, працюють із суміжними і узгоджуючими організаціями.

Проектування виконується за допомогою новітніх програмних продуктів.

Постачання устаткування і матеріалів

Нашими фахівцями робиться підбір, закупівля і постачання устаткування і матеріалів на об'єкт.

При монтажі використовуються матеріали, що мають усі необхідні сертифікати і дозволи для застосування в Україні.

Наша компанія поставляє і монтує холодильні машини виробництва Daikin і Carrier, припливні установки GEA і Wolf, фанкойли GEA і Carrier, канальні кондиціонери Carrier, сплит - системы цілого ряду виробників, вентиляційне устаткування Rosenberg і Kanalflakt.

Системи автоматики розробляються на базі контроллерів T.A.C.

Але, за бажанням замовника, також може бути встановлене устаткування інших виробників. На усе устаткування надається гарантія 12 місяців з моменту введення в експлуатацію, але не більше 18 місяців з моменту доставки на об'єкт.

Монтаж і пуско-налагоджувальні роботи

Керівництвом робіт по кожному об'єкту займається менеджер проекту, який організовує виробничий процес і контроль за виконанням усіх етапів робіт : від проектних до пуско-налагоджувальних.

До складу нашої компанії входять бригади по монтажу систем вентиляції, опалення і автоматичного управління. Усі монтажні підрозділи ознайомлені з новітніми технологіями монтажу, оснащені високоякісними інструментами і вимірювальною технікою.

Після завершення монтажних робіт ми виконуємо пусконаладку змонтованих систем, у тому числі балансування потоків повітря і теплоносія, обкатку устаткування з видачею усіх необхідних актів і паспортів, відладку програм автоматичного управління системами ОВ і так далі.

Технічне обслуговування

Одним з напрямів нашої діяльності є технічне і сервісне обслуговування, яке здійснюється за допомогою укладення сервісного договору.


© 2013 Climate Engineering. Все права защищены.