Торгівельно - розважальний центр "DreamTown" (1-а і 2-а черга)

Загальна площа: 160 000 м2.

Торгівельно - розважальний центр "DreamTown" знаходиться в серці Оболонського району Києва, на Оболонському проспекті. Торгівельно - розважальний центр складається з двох блоків: блок 1 розташований між станціями метро "Оболонь" і "Мінська", блок 2 розташований між станціями метро "Мінська" і "Героїв Дніпра".

Відмінною особливістю центру є наявність в ньому об'єктів найрізноманітнішого призначення, починаючи від магазинів, в яких можна знайти все - від мобільного телефону до ювелірних прикрас і шуб, продуктових супермаркетів Novus і Космос, меблевих салонів, кафе, ресторанів, бістро, піцерій, закінчуючи розважальними закладами для активного відпочинку - боулінгом, більярдом, керлингом, роледромом, льодовою ковзанкою і 8-зальним кінотеатром "Оскар".

Окремо треба виділити аквапарк "Юрського періоду". Він є найбільшим критим аквапарком в Європі - його площа 24 тис. м2.

Усе це накладає особливі умови на кліматичні системи торгівельно - розважального центру.

Системи повітряного опалення, вентиляції і кондиціонування повітря побудовані на базі центральних кондиціонерів Wolf. Для витяжних систем кухонь закладів громадського харчування і технологій супермаркетів застосовані спеціальні кухонні витяжні установки, також виробництва Wolf.

Джерелом холоду комплексу служать 8 холодильних машин Carrier, які скомпоновані в чотири станції холодоснабжения.

Джерелом тепла 1 блоку служать міські теплові мережі, для 2 блоку основне джерело тепла - 10 повітряних теплових насосів York, резервний - електричні котли.

Оптимальну температуру і вологість приміщень аквапарку підтримують 14 центральних припливно-витяжних устоновок Wolf зі вбудованими тепловими насосами, які мають функції вентиляції, нагріву і осушення.

Безпека торгівельно - розважального центру забезпечує, окрім іншого, сучасна система протидимного захисту, яка налічує 97 дахових вентиляторів димовидалення виробництва ПАТ "Інтеркондиціонер".


© 2013 Climate Engineering. Все права защищены.