Компанія Клімат Інжиніринг за роки своєї діяльності мала можливість змонтувати кліматичні системи практично на усіх типах об'єктів : від невеликих приватних котеджів до великих торгових центрів і великих промислових підприємств.

На рахунку нашої компанії реалізація систем у багатьох торгових центрах з ресторанами, розважальними закладами і кінотеатрами: "Глобус", "Магелан" м.Київ, "Аладдин", "Novus", "Dream Town" - усе м.Київ, "Магелан" м.Харків, "Арсен" (м.Львів), "Арсен" (м.Івано-Франківськ) і проведення пуско-налагоджувальних робіт в торгових центрах "Метроград" і "Метрополіс".

Наші кліматичні системи обслуговують офісні центри "Парус", "Панорама", центри на вул. Ігорівська 13/5, вул. Червоноармійська, 100 та інші.

У числі наших об'єктів готелі "Опера", "Radisson Blu" м.Київ, "Holiday Inn" м.Kиїв, а також "Hyatt Regency" і "Radisson Blu Resort" Буковель.

Серед промислових об'єктів можна виділити фабрику "Галлина Бланка" у м.Бровари, пивзаводи "Славутич" в м.Запоріжжя і м.Києві, Львівську пивоварню, фабрику чіпсів і завод по виробництву розчинної кави "Крафт Фудз Україна", "Київський ювелірний завод", станцію техобслуговування вантажних автомобілів "Вольво".

Спортивні об'єкти, виконані нашою компанією, - це, передусім, перший в Україні стадіон європейського рівня ФКА "Дніпро", а також фітнес-центри "Акваріум" і "Спортлайф".

Серед інших наших об'єктів - Офісний центр "М-міст", ТРЦ"Плазма" логістичний комплекс ДП "Капарол - Україна", житлові будинки, зокрема, житлові комплекси елітного класу "Софіївська Брама", "Панорама" і "Riviera Riverside", котеджі, системи прецизійного кондиціонування для оператора мобільного зв'язку UMC, цілий ряд невеликих магазинів, офісів, кафе і квартир.

До кожного об'єкту застосовується індивідуальний підхід, враховуються як вимоги замовника, так і конструктивні і технологічні особливості.


© 2013 Climate Engineering. Все права защищены.