• trc
  • тц
  • alladin

Про компанію

ТОВ "Компанія Клімат Інжиніринг" працює на ринку інженерних систем для будівель і споруд з 1998 року.

Наша спеціалізація - високотехнологічні центральні кліматичні системи. Фахівці компанії мають великий досвід проектування і монтажу центральних систем вентиляції і кондиціонування повітря, систем опалення, станцій холодопостачання, котелень і теплопунктів, систем автоматичного управління і диспетчеризації, водопостачання і каналізації, електропостачання і освітлення, а також систем димовидалення.

До складу компанії входять три відділення: інженерно-проектне, монтажне і сервісне. Наша компанія націлена на виконання проектів "під ключ", починаючи від розробки концепції інженерних систем будівлі через проектування, підбір оптимального устаткування від провідних світових виробників, закінчуючи монтажем, пуско-налагоджувальними роботами. Більшість виконаних проектів супроводжуються нашою службою технічного обслуговування.

OOO "Компанія Клімат Інжиніринг" завжди рада своїм клієнтам і гарантує ефективне і якісне виконання роботи. Наші фахівці потурбуються про забезпечення комфортного кліматичного середовища у Вашому приміщенні.


© 2013 Climate Engineering. Все права защищены.